Aşk MektubuRuhum.. Hayatımın anlamı..

Aşk Mektubu

Ruhum.. Hayatımın anlamı..

Sen şu kimsesiz hayatımda, tutunduğum tek dalım, son umudum ve inşAllah sonum olacaksın. Sen benim hayatımı aydınlatan güneşim, gecelerimde gök yüzünü süsleyen yıldızım, ayımsın. Senin mutsuz olman kalbimi en derinden yaralarken, senin mutluluğun adeta ömrüme ömür katıyor. Sen benim şu hayattaki tek gerçeğim, tek mutluluk kaynağımsın. Sen hayatıma girdiğin günden beri, sanki bir roman kahramanıyım. Sanki bir aşk hikayesinin, baş kahramanıyım. Bunu bana hissettiriyorsun. Bana bu kadar büyük bir aşk bahşediyorsun. Sözler belki birçok şeyi anlatmak için kifayetsiz kalır ama, duygularımın ağırlığını bilmen açısından, dilimin döndüğünce kulağına fısıldamak istedim.

Hayatımın en güzel günlerini seninle geçirirken, geride kalan günlerin aslında ne kadar büyük bir zaman kaybı olduğunu çok daha iyi anladım. Yokluğun öyle büyük ki, adeta içimi kavuruyor. Adeta bir cehennem çukurundayım. Seni sevip de sensiz kalmak, gerçekten hem çok sıkıcı, hem çok can yakıcı. Bir ızdırabın içindeyim muzdaribim. Sensiz ben bir hiç, sensiz kimsesizim bir garibim. Hayatta kazandığım en büyük deneyimim, en değerlim sen ve sana olan aşkım oldu. Sensiz gül bahçelerinde olmanın hiçbir anlam ifade etmeyeceğini bilmelisin. Sensiz gireceğim gül bahçeleri, çöl kuraklığından farksızdır benim için.

Günümü aydınlatanım. Gecelerimi süsleyenim. Sana kavuşmak, acılarımın ve hasretimin dineceği en önemli gün olacak. Sensiz ben nefessizim. Sensiz ben hissizim. Sensiz ben, ben olmaktan çıkmışım. Hasretin bağrımda kordan bir ateş, için için kavurur duru beni. Sana olan sevgimi anlatmak, imkansızdan daha öte bir şeydir benim için. Sonsuz bir sevginin, kağıda kaleme dökülmüş hali ne kadar olabilir ki? En büyük haykırışlar var içinde, aşkımı yere göğe haykıran. Kimselerin duyamadığı haykırışlar. Seninle en güzelini yaşamak için hayallerimiz vardı. Bir an önce o hayalleri gerçekleştirmek, sana kavuşmak istiyorum.

Sana olan bu sevgim, hiçbir zaman bitmeyecek. Tükenmeyen bir aşkla bağlıyım ben sana. Ömrümün sonuna kadar seni sevip, ellerini hiç bırakmamaya yeminim var. Sen benim için, benden ötesin artık. Tüm bunların yanı sıra en güzel ne biliyor musun? Senin tarafından sevildiğimi bilmektir. Seninle olmanın en güzel yanı, senden karşılık görmektir. Hayallerimi süsleyenim. En büyük hayalim, en büyük gerçeğim sensin. Sensiz bir hayat sürmek yerine, yaşamamak belki de daha iyidir. Özellikle o gözlerinde bulduğum huzur ve mutluluğu, sanırım başka hiç kimsede ve hiçbir yerde bulamam. En büyük huzur kaynağım sensin. En büyük mutluluğum sensin. Her defasında, beni senden ayırmasın diye Allah’a dua ediyor, yakarıyorum. Sensiz bir hayat, benim için cehennemden farksız olacaktır. Seninle tattığım güzellikleri bir daha tadamayacak olmak, hayatın en acı veren duygularından birisidir. Ama ben biliyorum ki ne sen, nede ben bu acıyı asla tatmayacağız. Her zaman sevip sevilerek, bir ömür boyu mutlu olacağız.

Her zamankinden daha çok seviliyorsun. Ruhum, canımın içi. Sevgiyle öpüldün.

Benim De Söyleyeceklerim Var