Kalp yaran ne alemde

Kalp yaran ne alemde

Kalp yaran ne alemde Unutmaya Çalışıyorum


Asla iyileşmeyen yaradır. Her daim kanamaya hazır bir kabuk tutar sadece, Ufak bir dokunuşla tekrar tekrar kanar…

***

Yüreğimde derin yarasın bazen acır bazen kanarsın hiç iyileşmezsin hep kendine neden diye sorarsın ..

***

Kalp yarası bu acıtan. Acısı sadece gözlerden okunan. Kalp yarası bu kanayan, kanı sadece gözlerden ruha akan. Kalp yarası bi unuttum dedikçe hatırlanan..

***

Aşk yaşıyoruz yara bere içinde kalıyoruz sonra biraz toparlanınca yine aşk bizi bunsun istiyoruz halbuki yeni aşk demek yeni acılar demek ne çabukta unutuyoruz canımız ne çok yanmıştı

***

Şiraz derki ;aşka uçma kanatların yanar. Yunus derki; aşka uçmayınca kanatlar neye yarar..

***

Mevlana derki; aşka uçtuktan sonra kanadı kim arar…

***

Unutmak mi dedi biri ? Çalan her şarkıda, yasadığın her olayda, daldığın her yerde aklına gelmeyecekse hâklısın unutulur. Gelmiyorsa zaten yürekten sevmemişsindir.

***

Gitmek unutmak değildir, sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna GİTMEK mi diyorsun?

***

Mahşeri bekliyorum… söyleyecek çok sözüm var orda.. sen sıratta yürürken ayağına ben takılacağım.. …ve düşeceksin susmalarımın ortasına.. yanacaksın yalanların kadar.. ihanetin kadar acı çekeceksin.. sakın sorma bu yüreğe ne kadar acım dokunmuş olabilir ki diye… sen anlamazsın… sadece bekle diyorum. Susuşlarımın altında bir cehennem saklıyorum…

***

Asla unutamazsın bir müzik dinlersin yaran sızlar rüzgâr bir eser kokusu gelir yaran sızlar bir ses duyarsın için yanar velhasıl azizim unutamaz sadece alışırsın.

Benim De Söyleyeceklerim Var